array(0) { }
Polityka prywatności Aby korzystać z naszej strony musisz zakceptować politykę prywatności oraz RODO.
czytaj więcej
Akceptuj Rezygnuj
X

Gabinet Fizjoterapii FizjoMore – to przestrzeń stworzona w trosce o Twoje zdrowie. Nasz doświadczony zespół fizjoterapeutów z Lublina pomoże uporać się z bolesnymi dolegliwościami stawów, kręgosłupa czy pleców. Przedstawiamy Tomka i Sarę.

Fizjoterapeuta Tomasz Moraczewski

fizjoterapeuta tomasz moraczewskiW gabinecie pacjent jest tematem numer jeden w mojej głowie. Przy każdej terapii wsłuchuję się wnikliwie w objawy zarówno te zgłaszane przez pacjenta podczas wywiadu, jak i te płynące z jego ciała podczas badania.

Każdy przypadek staram się przeanalizować i wyjaśnić przyczynę powstania dolegliwości. To umożliwia mi celną diagnozę oraz wybranie odpowiedniego sposobu leczenia. Zapisując się do mnie na wizytę możesz liczyć na 100% zaangażowanie w terapię swojego problemu.

Moje doświadczenie

Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, to właśnie na studiach rozpoczęła się moja pasja do fizjoterapii i manualnej pracy z pacjentem.

Doświadczenie w indywidualnej terapii zdobywałem w Konstancinie pod Warszawą, gdzie miałem możliwość pracować z wieloma pacjentami z bólami kręgosłupa, bólami stawów, po zabiegach operacyjnych. Pacjenci przychodzili do mnie z różnymi dolegliwościami, objawami, każdy miał swoją historię i każdy czegoś mnie nauczył.

Moja przygoda z osteopatią i metodą FRSc

Jeszcze będąc na studiach poznałem koncepcję która wyróżnia się swoim podejściem względem innych. To właśnie osteopatyczna filozofia pracy z pacjentem ukształtowała moje podejście terapeutyczne. Osteopatia postrzega pacjenta jako całość, pozwala zrozumieć w pełni jak skomplikowanym organizmem jest człowiek.

Otwiera możliwości nie tylko na pracę mięśniowo-stawową ale również m.in. na pracę z układem pokarmowym, krwionośnym czy układem autonomicznym. Drugą niezwykle ważną stacją w mojej karierze było poznanie koncepcji dr Radosława Składowskiego i jego wyjątkowych metod pracy, które wykazują dużą skuteczność i których do dzisiaj używam w gabinecie.

UMÓW WIZYTĘ ONLINE

[email protected]
506487830

Fizjoterapeutka uroginekologiczna Sara Pawluk

Fizjoterapeutka uroginekologiczna Sara Pawluk

Uwielbiam kontakt z drugim człowiekiem, nie wyobrażam sobie 8 godzinnej pracy z komputerem.

Każdy pacjent jest inny, stanowi wyzwanie dla sprawdzenia moich umiejętności.

Jeden objaw może być spowodowany wieloma przyczynami. Po znalezieniu przyczyny (najczęściej są to nadmierne napięcia w konkretnych rejonach ciała) pracuję nad nimi.

Wtedy mam pewność, że terapia ma szansę być skuteczna.

Moje doświadczenie

Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie Filia w Białej Podlaskiej. Doświadczenie w indywidualnej terapii z pacjentem zdobywałam w Klinice Asterion w Lublinie, Klinice HB w Warszawie,  Poradni Sentrie w Warszawie oraz we współpracy z Medicover.

Pacjenci zgłaszali się do mnie z różnymi dolegliwościami nie tylko kręgosłupa czy stawów, ale też z problemami intymnymi.

Dziś fizjoterapia intymna skradła moje serce i zagościła na stałe w moim gabinecie.

Moja przygoda z fizjoterapią intymną (uroginekologiczną)

Rozpoczęłam ją od stażu, a później zostałam przyjęta do pracy w Klinice w Warszawie, gdzie pacjentami były osoby mające dolegliwości intymne (urologiczne, ginekologiczne, seksualne, proktologiczne). Szybko zrozumiałam, że to jest właśnie to co chce robić! Tak jest do dziś. Regularnie uczestniczę w kursach z zakresu mojej specjalizacji aby mieć jeszcze więcej narzędzi do pracy z pacjentem.

UMÓW WIZYTĘ ONLINE
[email protected]
530345827

4.6/5 - (10 votes)

Zapraszamy do gabinetu

Napisz lub zadzwoń, a przygotujemy dla Ciebie profesjonalną terapię.
Adres: ul. Kawaleryjska 10
20-552 Lublin
Centrum Medyczne Tulipan