array(0) { }
Polityka prywatności Aby korzystać z naszej strony musisz zakceptować politykę prywatności oraz RODO.
czytaj więcej
Akceptuj Rezygnuj
X

Szukasz idealnego prezentu dla bliskiej osoby? Gabinet fizjoterapii FizjoMore Lublin oferuje wyjątkowy voucher / bon podarunkowy na zabiegi masażu lub fizjoterapii w Lublinie, zapewniający relaks i odprężenie lub profesjonalną opiekę nad zdrowiem fizycznym.

leczenie bólu miednicyOpcje dostępne w Voucherze FizjoMore Lublin

 1. Masaż leczniczy: Terapeutyczna procedura, która wykorzystuje techniki łagodzenia bólu, poprawy krążenia oraz przywracania funkcji mięśniowych. Jego głównym celem jest wspomaganie leczenia urazów, redukcja napięć mięśniowych oraz poprawa ogólnego stanu zdrowia fizycznego.
 2. Masaż relaksacyjny: Sesja masażu, która pozwoli na oderwanie się od stresu i odprężenie ciała oraz umysłu.
 3. Masaż pleców: procedura terapeutyczna, która koncentruje się na rozluźnianiu i relaksowaniu mięśni oraz tkanek znajdujących się w okolicach pleców. Wykorzystuje różnorodne techniki manipulacyjne w celu złagodzenia napięcia mięśniowego, redukcji bólu oraz poprawy elastyczności i funkcji kręgosłupa.
 4. Fizjoterapia Lublin: Indywidualna konsultacja i terapia fizjoterapeutyczna prowadzona przez doświadczonych fizjoterapeutów (Sara Moraczewska Pawluk, Tomasz Moraczewski). Fizjoterapia dotyczy leczenia bólu, urazów po kontuzjach i wspierająca w leczeniu dolegliwości. Jedną z naszych specjalizacji jest także fizjoterapia uroginekologiczna, która zajmuje się leczeniem problemów intymnych kobiet i mężczyzn (np. problem jądra, krocza, odbytu, pęcherza, cewki moczowej, nietrzymania moczu).
Voucher FizjoMore Podaruj swoim bliskim voucher na zabiegi fizjoterapii i masażu w Lublinie. tel: 690 403 304 Kontakt

Voucher na Masaż i Fizjoterapię w Lublinie – szczegóły:

 • Czas trwania: Sesja masażu/fizjoterapii trwać będzie zgodnie z wybranym zabiegiem z cennika.
 • Lokalizacja: Nasze usługi masażu i fizjoterapii są dostępne w wygodnej lokalizacji, zapewniającej łatwy dojazd i bezpłatny parking
  Gabinet nr 1 w Centrum Medyczne Tulipan, Kawaleryjska 10, 20-552 Lublin – sprawdź wskazówkę dojazdu do FizjoMore?
 • Rezerwacja: Voucher upoważnia do umówienia się na dogodny termin.

Instrukcja zakupu Vouchera / bonu podarunkowego

 1. Voucher można podarować dowolnej osobie w formie prezentu.
 2. Koszt 120-150 zł brutto w zależności od zabiegu (cennik fizjoterapii Lublin). Voucher można kupić na jeden zabieg lub wielokrotność ceny zabiegów (w przypadku kupienia Vouchera na kilka wizyt).
 3. Jak dokonać zakupu?
  a) osobiście (po wcześniejszym umówieniu telefonicznie godziny odbioru Vouchera)
  b) drogą elektroniczną voucher do samodzielnego wydruku, po dokonaniu  przelewu, kontakt drogą mailową: [email protected]
  Dane do Vouchera: Imię i Nazwisko osoby obdarowanej
 4. Voucher ważny jest przez 3 miesiące, w przypadku zakupu kilku Voucherów ważność ustalana indywidualnie.

fizjoterapia lublin voucher

Zapewnij swoim bliskim chwilę relaksu lub wsparcie przywróceniu zdrowia dzięki naszemu wyjątkowemu Voucherowi Podarunkowemu na Masaż / Fizjoterapię w Lublinie!

Dlaczego nasz Voucher to idealny prezent?

 • Relaks i Odpoczynek: Zapewniamy wysokiej jakości sesje masażu, które pozwalają na oderwanie się od codzienności i relaks.
 • Profesjonalna Opieka: Nasi fizjoterapeuci są doświadczonymi profesjonalistami, którzy zapewniają kompleksową opiekę zdrowotną.
 • Personalizacja: Voucher podarunkowy może być dostosowany do preferencji danej osoby, gwarantując spersonalizowany prezent.
5/5 - (3 votes)

Zapraszamy do gabinetu

Napisz lub zadzwoń, a przygotujemy dla Ciebie profesjonalną terapię.
Adres: ul. Kawaleryjska 10
20-552 Lublin
Centrum Medyczne Tulipan